xGames
Bine ai venit pe forum , Inregistreaza-te !

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

xGames
Bine ai venit pe forum , Inregistreaza-te !
xGames
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Infernul tuturor numit "realitate"

In jos

Infernul tuturor numit "realitate" Empty Infernul tuturor numit "realitate"

Mesaj Scris de BliTzZ Mar Mai 17, 2011 11:39 am

Cum e atunci cand nimeni nu te cunoastea , cand tu crezi ca esti cineva in lumea asta si prietenii te respecta , dar totul incepe atunci cand iesi in oras cu niste prieteni , iar ei iti fac cunostinta cu o fata care te enerveaza putin , si nu simti nicio atractie , dar deodata se intampla sa fii impreuna cu ea....dar apare `vecinul bagacios` incepeti sa va certati din cauza prostiei lui , si o parasesti fara motiv .Tu ; foarte fericit ca ai scapat de ea; a doua zis pleci in oras , si te intalnesti cu toti prietenii tai la un bar.Crezand ca au chef de vorba si vor sa te mai vada , te duci si ii intrebi ce fac , iar ei iti spun: -Pleaca ma de aici , ce tot vrei?! NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral:|O intramplare trista , care mi-a schimbat viata din rau ..in mai rau ....


Ultima editare efectuata de catre BliTzZ in Mar Mai 17, 2011 11:40 am, editata de 1 ori (Motiv : Tristete)
BliTzZ
BliTzZ
Level 2
Level 2

Mesaje Mesaje : 117
xCoins xCoins : 400
Multumiri primite Multumiri primite : -1
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : pe la baruri ; pe strazi ...:D
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : fumatul , pc games pt experti, online games

Sus In jos

Infernul tuturor numit "realitate" Empty Re: Infernul tuturor numit "realitate"

Mesaj Scris de BliTzZ Mar Mai 17, 2011 11:42 am

De atunci , nici nu am mai trecut pe la bar , ...a trebuit sa fumez pe strada...
BliTzZ
BliTzZ
Level 2
Level 2

Mesaje Mesaje : 117
xCoins xCoins : 400
Multumiri primite Multumiri primite : -1
Varsta Varsta : 32
Localizare Localizare : pe la baruri ; pe strazi ...:D
Joburi/Distractii Joburi/Distractii : fumatul , pc games pt experti, online games

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum